RENGINIAI

19.11.16

Vilko vaikai. Meilės nušviestas ir išgelbėtas.

Kiplingo istoriją apie Mauglį žinome nuo vaikystės. Jautri vaiko išsigelbėjimo istorija apie vilkų ir žmogaus sandraugą palietė ne vieną. Bet tai romantizuotas pasakojimas su fantazija. Mitas, patraukliai pateiktas egzotiškos gamtos fone. Mes Jums papasakosime tikrą vilko vaiko istoriją, vykusią ne taip jau seniai. Zigfrydo Gronau, “vilko vaiko” dramatiškas gyvenimas čia, Lietuvoje, pasisuko netikėta linkme dėl vienintelės priežasties: jam pasisekė, nes sutiko meilę. Istorija, verta filmo, nugulusi į knygos puslapius, atkeliauja kartu su jos autoriumi iš Vokietijos. Lapkričio 16 d. 14.00 val. Akmenėlių dvare knygos “Vilko vaikai” autorius Zigfrydas Gronau ir jo neįtikėtinai užburiantis pasakojimas apie kančią ir meilę.

• Jaudinantis iki ašarų.

• Stulbinantis.

• Verčiantis sulaikyti kvapą.

Post scriptum: Autorius asmeniškai pažįstamas su baronu fon der Ropp, įspūdžiais taip pat žada pasidalinti, įpūsdamas istorijos gūsį Akmenėlių erdvėn. Betarpiškai ir šiltai. Židinio šviesoje lauks neįtikėtinas pasakojimas!

Dalyviai:
• Pasaulio lietuvių centro vadovas Valdas Kubilius
• knygos “Vilko vaikai” autorius Zigfridas Gronau

19.11.23

Sveikos ir Švytinčios odos paslaptys

Kaip išsirinkti kokybišką kosmetikos gaminį ir ištikrųjų padėti odai?

Renginio metu susipažinsite su lietuvišku prabangiu prekiniu ženklu “MANILLA”, jo atsiradimo istorija ir filosofija.
Kartu, sužinosite, kaip ir kodėl veikia Jūsų oda, kodėl turime tam tikrus odos ypatumus. Kaip apsisaugoti nuo spuogelių? Odos nudegimų? Kaip praturtinti odą? Kaip suprasti, kas yra kosmetikos buteliukuose ir kas tikrai reikalinga mūsų odai?
Jūsų oda jautri, sausa, brangi, mišri ar linkusi į riebumą? Apie visa tai, kaip su ja susitvarkyti ir balansuoti popietėje su MANILLA ir Aiste Ramanauskaite.

Bilieto kaina: 30Eur

19.12.14

Grand Review: Kalėdinis Vakarėlis

Vakaro tema “Žėrintys Deimantai”

2019 metai jau artėja prie pabaigos, ta progą norime pakviesti palydėti sėkmingus, kupinus meilės ir supratimo metus. Nors ir kiekvienas turėjome laimės akimirkų ir iššūkių, žinome, kad Šv. Kalėdos – metas skirtas padėkai.
Padėkai sau, artimiesiems ir Aukščiausiajam.
Šį nuostabų vakarą švęsime, šoksime ir daug juoksimės, užkandžiausime, vaišinsime ikrais ir mėgausimes burbuliukų gausa. Vakaro programoje numatoma ponios Almos Dūdienės paskaita ir “Almile” papuošalų kolekcijos pristatymas, viskas apie žėrinčius Deimantus – pačius prabangiausius kristalus. Atidarymą skelbs aksominiai voltronų garsai, o šiuolaikinė ir linksma muzika vilios Jus šokiui visą vakarą. Norime, kad laikas kartu būtų kuo įsimintinesnis Jums ir mums, tad bus organizuojamas vakaro siurprizas – loterija, kurioje vienas iš svečių turės galimybę laimėti ponios Almos Dūdienės “AlmaGems” ir Akmenėlių Dvaro kombinuotą prizą.

Švęskime Šventas Kalėdas kartu!

Vakaro Programa:
– Šventinių patiekalų bufetas
– Paskaita “Deimantai”
– “Almile” Papuošalų kolekcijos pristatymas
– Vakaro siurprizas – Loterija
– Šokiai

Bilieto kaina: 70Eur

Aprangos kodas: Kviečiame visus šventės svečius iškilmingai pasipuošti šiam ypatingam vakarui. Pageidaujamos ilgos suknelės damoms ir smokingai džentelmenams ( Black Tie ).