NAKVYNĖ

Kviečiame apsigyventi idiliškoje, bohemiškoje aplinkoje: viename iš penkių dviviečių kambarių, įrengtų savitu namų stiliumi.

 

Pirmasis kambarys Editos – Erdvus mansardos kambarys pilkai mėlynais raštais puoštom sienom, parketo grindim ir langu. Su Ignės kambariu jį jungia bendras vonios kambarys, todėl abiejuose kambariuose galima apsistoti vienai šeimai. Pro langą atsiveria vaizdas į sodą ir fontano terasą. Tiesa, jei norėsite pamiegoti ilgiau
– gali pažadinti paukščių čiulbėjimas, kavos kvapas, dvelkiantis nuo terasos po langu.

 

Ignės – Kaimiško stiliaus kambarys gelsvų pastelinių spalvų sienomis, parketo grindimis bei poilsiu dviejose senovinėse metalinėse lovose. Turi bendrą vonios kambarį su Editos kambariu. Pro šio kambario langą atsiveria svajingas vaizdas į greta plytinčius laukus, nusidriekiančius iki pat horizonto. Sieną virš senovinių metalinių lovų puošia Dominykos atliktas tulpių raižinys.

 

Dominykos – tai mergaitiškas, svajingas kambarys su atskiru sanmazgu ir dušo kabina. dvi senovinės lovos, romantiškas baldakimas virš jų gaudo visus susapnuotus sapnus.

 

Senelių kambarys yra atokiau nuo kitų kambarių. Jis pirmame aukšte, turi vonios kambarį, kuris naudojamas kartu su bibliotekoje miegančiais svečiais. Į erdviausią kambarį įeikite pro vieninelės dvare išlikusias autentiškas duris. Pro vieną langą atsiveria vaizdas į sodą, o vasarą langą dengia vešlios ožekšnio šakos.
Pro antrąjį matyti dvaro kiemas.

 

Vonios kambarys – su vonia erdvaus kambario viduryje, pamėgtas dėl patogumo ir estetikos: dėl vešlių augalų, erdvės ir jaukumo.

 

Biblioteka – išmiegokite kambaryje, pilname knygų. Čia taip pat rasite antikvarinių gėlių natiurmortų kolekciją.
Šis kambarys neturi atskiro vonios kambario, miegoti siūlome ant sofos-lovos.